Dom ProduktyPoliestrowe zawiesia do podnoszenia

LOGO nadające się do nadruku poliestrowe zawiesia do konstrukcji WLL 8000kg

LOGO nadające się do nadruku poliestrowe zawiesia do konstrukcji WLL 8000kg

  • LOGO Printable Polyester Lifting Slings For Construction WLL 8000kg
  • LOGO Printable Polyester Lifting Slings For Construction WLL 8000kg
 • LOGO Printable Polyester Lifting Slings For Construction WLL 8000kg

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: Dahua Sling
  Orzecznictwo: CE GS ISO
  Numer modelu: oko na oko 3 tony

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1000 szt
  Cena: 10
  Szczegóły pakowania: Karton i palet
  Czas dostawy: 20-30 dni na jeden pojemnik
  Możliwość Supply: 5 pojemników miesięcznie
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  Kolor procy: Niebieski Przełamywanie siły: 56 ton
  rozmiar: Wymagania klienta Numer modelu: EE0708
  OEM: Dostępne logo: Dostępne
  materiał: Włókno syntetyczne Lifting Eye Type: Mieszkanie
  Certyfikacji:: ISO9001: 2008 Nazwa:: taśmy poliestrowe / pas podnoszący
  High Light:

  polyester webbing slings

  ,

  industrial lifting slings

  Dahua Sling EN 1492 standardowy płaski zawiesia do podnoszenia powiek WLL8000kg, pojemność taśmy nośnej od 1993 roku

  Płaskie wstęgi jest często określane jako różne nazwy, takie jak pasek podnoszący / strop , zawiesie pasa , poliestrowe zawiesie , płaski nosidło , płaski zawiesia zawiesia i pas nośny taśmy , tkane zawiesia, zawiesia taśmowe , aby wymienić tylko mało. Czasami błędnie określane jako nylonowe zawiesia. Miękkie zawiesia, takie jak to, są wykonane jako obwo- dowe wstęgi typu Duplex / Simplex lub jako nieskończone okrągłe zawiesia, oba są wykonane z tych samych podstawowych materiałów.

  O poliestrowych zawiesiach do podnoszenia

  Poliester jest syntetycznym (wyprodukowanym przez człowieka) materiałem, który jest wyjątkowo lekki, a po uformowaniu w zawiesie jest bardzo ekonomicznym zawiesiem. Materiał jest miękki w dotyku (stąd miękkie zawiesia), a zatem jest mniej prawdopodobne, że spowoduje uszkodzenie towarów, gdy zostaną uniesione i nie spowoduje obrażeń użytkownika związanych z procą liną, na przykład cięć spowodowanych przerwanymi drutami , obsługa ręczna lub obrażenia ciała. Paski z syntetycznego poliestru (materiału włóknistego) są znacznie lżejsze niż zawiesia linowe lub łańcuchowe i dlatego ten rodzaj zawiesia jest znacznie łatwiejszy w obsłudze.

  Taśmy poliestrowe są znacznie tańsze niż zawiesia alternatywne wykonane z innych materiałów i zwykle są lżejsze, bardziej elastyczne i mają większy współczynnik bezpieczeństwa, chociaż mają mniejszą odporność na ścieranie. Można temu zaradzić, stosując tuleję roboczą wykonaną z poliestru lub z poliuretanu. Poliuretan może być owinięty wokół zawiesia lub związany z powierzchnią procy, niektórzy nazywają to Secutex. Dalszą ochronę można zapewnić, stosując stalowe łączniki końcowe (haki Joker lub pierścienie wzorcowe i haczyki klasy 80) lub stosowanie ochraniaczy narożnych. Porozmawiaj o tym z przedstawicielem naszego zespołu sprzedaży, z przyjemnością pomożemy.

  Wolimy sprzedawać wysokiej jakości zawiesia poliestrowe produkowane w Wielkiej Brytanii, ponieważ naszym zdaniem są one lepszej jakości i ze źródła produkcyjnego, do którego możemy się zwrócić w celu uzyskania pełnej jakości dokumentacji i serwisu technicznego. Przewozimy zapasy 1 tony, 2 tony, 3 tony, 4 tony, 5 ton itp. ... na wielu długościach magazynowych, ale możemy dostosować je do specyficznych wymagań naszych klientów w bardzo krótkim czasie realizacji do 100 ton SWL.

  Szczegóły kontaktu
  Nanjing Dahua Special Belt Knit Co., Ltd.

  Osoba kontaktowa: jack

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
  Inne produkty